Výsledky výstav – SWET ZANY PET MARY EVAN 2006

   12.03.2006      GRAZ / A.      Karin Bernardis / A.      V1,CAC,R.CACIB / šampion Rakouska / Champion Austria  
   26.02.2006      GLAUCHAU / D.      H. Muller / CH.      V1,CAC,CAC-VDH  
   25.02.2006      GLAUCHAU / D.      R. Rotner / SLO.      V1,CAC,CAC-VDH  
   12.02.2006      BRNO      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB  

Výsledky výstav – SWET ZANY PET MARY EVAN 2005

   13.11.2005      PRAHA      Petr Řehánek      V1,CAC,NV,BOB  
   23.10.2005      SKOPJE / MAC.      Mile Aleksovski      V1,CAC,R.CACIB / šampion Makedonie / Champion Macedonia  
   22.10.2005      DUBROVNÍK / HR.      Jovica Balač / HR.      V1,CAC,BOB,Res.BOG  
   29.05.2005      LESZNO / PL.      Wladyslawa Šwisulska / PL.      V1,CWC,CACIB,BOB,BIG3  
   22.05.2005      LITOMĚŘICE      Ing. Leoš Jančík      V1,CAC,R.CACIB / Interchampion  
   17.04.2005      VRTOJBA / SLO.      Miroslav Zidar / SLO.      V2,R.CAC  
   10.04.2005      WIESELBURG / A.      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   09.04.2005      POCHLARN / A.      Walter Holtorf / D.      V1,CACA,KV,BOB  
   27.03.2005      KYPR / CYP.      Peper Elke / D.      V1,CAC,CACIB,BOB + Sampion Kypru / Champion Cyprus  
   26.03.2005      KYPR / CYP.      Peter Machetanz / D.      V2,R.CAC,R.CACIB  
   13.03.2005      BĚLEHRAD / SCG.      Svetlana Radiuk / BLR.      V1,CAC,R.CACIB  
   13.02.2005      BRNO      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   06.02.2005      BUDAPEŠŤ / H.      Zsuzsana Petik / H.      V1,CAC,R.CACIB  
   05.02.2005      BUDAPEŠŤ / H.      Banhidi Pálné / H.      V1,CAC,R.CACIB  
   29.01.2005      TRENČÍN / SR.      Libuše Ubrová      V1,CAC,R.CACIB  
   15.01.2005      LJUBLJANA / SLO.      Stefan Sinko / SLO.      V2,R.CAC  
   15.01.2005      LJUBLJANA / SLO.      Tatjana Urek / SLO.      V2,R.CAC  

Výsledky výstav – SWET ZANY PET MARY EVAN 2004

   09.10.2004      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Olga Dolejšová      V1,CAC  
   03.10.2004      BEČEJ /SCG.      Taťjana Urek /SLO.      V1,CAC,R.CACIB  
   26.09.2004      TULLN /A.      Karl Erik Johansson /S.      V1,CACA  
   18.09.2004      GRADIŠKA / BIH.      Miroslav Gajič      V1,CAC,R.CACIB  
   05.09.2004      MLADÁ BOLESLAV      Ing. Leoš Jančík      V1,CAC,R.CACIB  
   22.08.2004      BRATISLAVA/SK.      Franco Ferrari / I.      V1,CAC  
   21.08.2004      BRATISLAVA /SK.      Dr. Tamás Jakkel /H.      V1,CAC,R.CACIB  
   25.07.2004      MLADÁ BOLESLAV      Olga Dolejšová      V1,CAC  
   04.07.2004      COBURG / D.      Marto Steinbacher / A.      V2,Res.Jg.CAC  
   27.06.2004      BRNO      Libuše Ubrová      V1,CAC,R.CACIB  
   20.06.2004      KALININGRAD / RUS.      Dušan Paunovič /SCG.      V1,Jg.CAC,best junior, Šampion mladých Ruska  
   13.06.2004      PRAHA      Gudrun Štěpničková      V1,CAC  
   06.06.2004      SZONLOK / H.      Mária Kaló /H.      V1,HPJ,best junior  
   30.05.2004      HRUŠICA / SLO.      Dr.vet.med. Eleonora Minova / MAK.      V1,CAC  
   16.05.2004      SALZBURG / A.      Hana Ahrens / A.      V1, Jugenbester  
   15.05.2004      NEUSEN / D.      Valter Holtdorf / D.      V1, Jg.CAC  
   09.05.2004      BUDAPEŠŤ / H.      Dušan Paunovič / SCG.      V1, HPJ, KV-ML  
   08.05.2004      BUDAPEŠŤ / H.      Ingrid Ehold / A.      V1, HPJ  
   02.05.2004      VALJEVO / SCG.      Dušan Paunovič / SCG.      V1, Prvak razreda mladych, R.BIG-ML  
   01.05.2004      TIMISOARA / RO.      Taťjana Urek / SLO.      V1, CAC, R.CACIB  
   28.04.2004      LUXEMBOURG       Valerio Nataletti / I.      V3  
   25.04.2004      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Mgr. Božena Ovesná      V1, CAJC  
   24.04.2004      OPOLE / PL.      Ing. Jaroslav Matyáš / SR.      V1, vítěz mladých, KV-ML  
   18.04.2004      HALLE / D.      Johana Billhardt / D.      V1,Jg.CAC  
   17.04.2004      HRADEC KRÁLOVÉ      Mgr.Božena Ovesná      V1,CAJC  
   21.03.2004      OSTRAVA      Petr Řehánek      V1,CAJC  
   06.03.2004      GRAZ /A./      K.Bernardis /A./      V1,Jugenbester, Klubjugendsieger 2004  
   29.02.2004      MNICHOV /D./      Marto Steinbacher /A./      V1,J.CAC  
   08.02.2004      BRNO      Ing. Leoš Jančík      V1,CAJC  

Výsledky výstav – SWET ZANY PET MARY EVAN 2003

   11.10.2003      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Mgr. Božena Ovesná      VN1  
   21.09.2003      BRNO      Dr. Karel Kocourek      VN1  
   07.09.2003      MLADÁ BOLESLAV      Petr Řehánek      VN1  
   30.08.2003      BRNO      RNDr. Jaroslava Ovesná      VN1,nejlepší dorost  
   23.08.2003      KLADNO      Petr Řehánek      VN1