Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2007

   24.03.2007      LEIDEN / NL.      J.M.Toebak - van Valkenburg / NL.       V1,CAC,best dog,CACIB,BOB  
   11.03.2007      BEOGRAD / SC.      Miodrag Vretenčič / CG      V1,CAC,CACIB,BOB  
   25.02.2007      CHAMPION OF CHAMPION Leszno / PL. - enregistration 445 champion      Hans Muller / CH., Piotr Krol / PL., Jaromir Dostál / CZ      V1,CWC,best dog,BOB, Reserve Champion of Champion  
   11.02.2007      BRNO      Peer Promož / SLO.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   04.02.2007      EINDHOWEN / NL.      Hana Ahrens / A.      V1,CAC,best dog,CACIB,BOB,BIG4  
   28.01.2007      CHAMPION of CHAMPION Praha / CZ      Olga Dolejšová, Refet Hadžič / BIH, Jaromír Dostál      BOB, Reserve BIG   
   14.01.2007      LJUBLJANA / SLO.      Herbert Heim / D.      V1, best veteran, BIS, Veteran Champion Slovenia  
   13.01.2007      LJUBLJANA / SLO.      Christofer Habig /D.      V1,best veteran, BIS   
   13.01.2007      LJUBLJANA / SLO.      Terry Thorn / GB.      V1, best veteran, BIS  

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2006

   03.12.2006      GORNSDORF / D.      Dr. Wielfried Peper / D.      V1,CAC,CAC-VDH,best dog,BOB  
   02.12.2006      GORNSDORF / D.      Petr Řehánek      V1,CAC,CAC-VDH,best dog,BOB  
   19.11.2006      BRAGA / P.      Irene Gonzales / E.      V1,CAC,BOB,BOG3,šampion Portugalska / champion Portugal  
   12.11.2006      WORLD DOG SHOW POZNAŇ / PL.      Cristian Stefanescu / RO.      V2 / EXCELENT 2  
   29.10.2006      ALTLENGBACH / A. Club show      Hana Ahrens / A.      V1,CACA,KV,BOB,BIS3  
   22.10.2006      KLADNO / Club show      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,BOB,BIS  
   08.10.2006      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Petr Řehánek      V1,CAC,CACIB,BOB  
   07.10.2006      WIJCHEN / NL. Club show      Henny van den Berg / NL.      V1,CAC,KV,BOB,BIS5  
   24.09.2006      BRNO      Petr Řehánek      V1,CAC,NV,BOB  
   03.09.2006      MLADÁ BOLESLAV      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   27.08.2006      ESTORIL / P.      Monique van Brempt / B.      V2,R.CAC,R.CACIB  
   26.08.2006      ESTORIL / P.      Pedro Albergaria / P.      V1,CAC,BOB  
   25.08.2006      ESTORIL / P.      Ana Beatriz Knoll / BR.      V2, R.CAC-CQ  
   19.08.2006      DERNIZ / BIH      Milan Jovanovič / BIH      V1,CAC,BOB,BOG  
   18.08.2006      DOBOJ / BIH      Borivoje Joksimovič / SCG.      V1,CAC,BOB,BOG2  
   12.08.2006      KLADNO / Club show      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,KV,BOB,nejlepší pes výstavy,BIS   
   29.07.2006      RAPINA / EST.      Mona Selbach / N.      V1,CERT,best dog,BOB,BOG,BIS  
   09.07.2006      LISABON / PORTUGAL      Joao Vieira Lisboa / PT.      V1,CAC - QC,CACIB,Lisboa winner06,BOB,BOG  
   08.07.2006      LISABON / PORTUGAL      Yolanda Nagler Magal / IL.      V1,CAC,CACIB,Lisboa winner06,BOB  
   25.06.2006      BRNO      Petr Řehánek      V1,CAC,CACIB,BOB,Res.BOG  
   21.05.2006      LITOMĚŘICE      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,CACIB,BOB,Res.BOG  
   20.05.2006      ST. GALLEN / CH.      Francesco Cochetti / I.      V1,CAC,CACIB,BOB,šampion Švýcarska / Champion Switzerland  
   14.05.2006      ATÉNY / GR.      Roberto Schill / RO.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG / šampion Řecka / Champion Greece  
   13.05.2006      ATÉNY / GR.      Hans Lehtinen / FIN.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3  
   07.05.2006      LYSÁ NAD LABEM      RNDr.Jaroslava Ovesná      V1,CAC,Nejlepší pes,BOB,Res.BIS  
   06.05.2006      HLUČÍN       ing. Alena Košťálová      V1,CAC,Nejlepší pes,BOB  
   23.04.2006      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Petr Řehánek      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG  
   09.04.2006      OSTRAVA      ing. Alena Košťálová      V1,CAC,NV,BOB,BOG3  
   01.04.2006      VEJLE / DK.      Hanne Laine Jensen / DK.      V1,CQ,CERT,best dog,BOB,šampion Dánska, šampion Skandivánie/ champion Denmark / Nordic. Ch.  
   18.03.2006      MALMO / S.      Maria Singer / A.      V1,CQ,CERT,CACIB,BOB,BOG3,šampion Švédska / Champion Sweden  
   12.03.2006      GRAZ / A.      Karin Bernardis / A.      V1,CAC,CACIB  
   05.03.2006      VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ            KLUBOVÝ ŠAMPION MSKCHMaBP/ CLUB CHAMPION   
   26.02.2006      GLAUCHAU / D.      H. Muller / CH.      V1,CAC,CAC-VDH,BR,BOB,Res.BIS  
   25.02.2006      GLAUCHAU / D.      R. Rotner / SLO.      V1,CAC,CAC-VDH,BR,BOB,BIS  
   18.02.2006      ODENSE / DK.      Kitty Sjong / DK.      V1,CQ,CAC,CACIB,BOB  
   12.02.2006      FRIBOURG / CH.      Kornelia Butrimová / Litva      V1,CAC,CACIB,BOB   
   11.02.2006      FRIBOURG / CH.      Bertold Petersburs / D.      V1,CAC,CACIB,BOB   
   14.01.2006      TEL AVIV / IZRAEL      Hans Van Den Berg / NL.      V1,CW,CACIB,best dog,BOB,Res.BOG +sampion Izrael / Champion Israel  

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2005

   04.12.2005      ATÉNY / GR.      Wayne Wakfer / SAFR.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   03.12.2005      ATÉNY / GR.      Liz Wogan / IRL.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   27.11.2005      COTTONERA / MALTA      Moa Persson / S.      V1,CAC,CACIB,Qualifications Crufts,BOB,BOG3,šampion Malty / Champion Malta  
   13.11.2005      MINSK / BY      Hans Bierwolf / A.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG / šampion Běloruska / Champion Belorussia  
   05.11.2005      HERNING / DK      Hassi Assenmacher - Feyel / D.      V1,CAC,CQ,CACIB,beste dog,BOB  
   23.10.2005      SKOPJE / MAC.      Mile Aleksovski      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG,BIS / šampion Makedonie / Champion Macedonia  
   14.10.2005      ESTONSKO, LOTYŠSKO, LITVA      Kornelija Butrimova      BALTIC CHAMPION  
   09.10.2005      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB,Res.BOG  
   02.10.2005      COTTONERA / MALTA      Paula Heikkinen-Lehkonen / FIN.      V1,CAC,best champion,BOB,BOG3  
   25.09.2005      BRNO      Gudrun Štěpničková      V1,CAC,NV,BOB,Res.BOG  
   04.09.2005      MLADÁ BOLESLAV      Dušan Paunovič / SCG.      V1,CAC,CACIB,BOB,Res.BOG  
   13.08.2005      KLADNO      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,KV,BOB,BIS  
   07.08.2005      TRAKAI / LT.      ing. Jaroslav Matyáš / SR      V1,CAC,CACIB,BW05,BOB,BIG4  
   24.07.2005      MLADÁ BOLESLAV      Gudrun Štěpničková      V1,CAC,NV,BOB,R.BOG  
   16.07.2005      UKMERGE / LT.      Eugeny Kupliauskas / RUS.      V1,CAC,nej.pes,BOB,BOG3 + šampion Litvy/ Champion Lithuania  
   10.07.2005      KARJAA / FIN.      Lilian Hanniste / EST.      V1,CAC,nej.pes,BOS  
   09.07.2005      RISTIINA / FIN.      Tarmo Viirtela / FIN.      V1,CAC,nej.pes.BOB,BOG4 + šampion Finska / Champion Finland  
   03.07.2005      BRNO      Libuše Ubrová      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3  
   18.06.2005      OGRE / LV.      Kirils Barbosovs / RUS.      V1,CAC,CQ,BOB,BOG,BIS + šampion Lotyšska / Champion Latvia  
   11.06.2005      KOHTLA - JARVE / EST.      Jekaterina Bauzes /RUS.      V1,CAC,BR,BOB + šampion Estonska / Champion Estonia  
   03.06.2005      TULLN /A.      Liliane de Ridder Onghena      V  
   22.05.2005      LITOMĚŘICE      Ing. Leoš Jančík      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG  
   15.05.2005      TALLIN / EST.      Jan Nesvadba/CH.      V2,R.CAC,R.CACIB  
   01.05.2005      PRAHA      MVDr. Eleonora Minova / Mac.      V1,CAC,CACIB,BOB, R.BOG  
   24.04.2005      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3  
   23.04.2005      BRČKO / BIH.      Zlatko Krajič / HR.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3  
   17.04.2005      VRTOJBA / SLO.      Miroslav Zidar / SLO.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG,BOD,R.BIS / Champion Slovenia  
   10.04.2005      WIESELBURG / A.      Olga Dolejšová      V1,CAC,R.CACIB  
   09.04.2005      POCHLARN / A.      Walter Holtorf / D.      V1,CACA  
   26.03.2005      KYPR / CYP.      Peter Machetanz / D.      V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3 + Sampion Kypru / Champion Cyprus  
   20.03.2005      OSTRAVA      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,NV,BOB,BOG,BOD,BIS  
   13.03.2005      BĚLEHRAD / SCG.      Svetlana Radiuk / BLR.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   27.02.2005      LESZNO / PL.      A. Mania / PL., H. Muller / CH., P. Sliwka / PL.      ŠAMPION ŠAMPIONU PL - BIS 3 - Champion of Champions Poland - BIS 3  
   13.02.2005      BRNO      Olga Dolejšová      V1,CAC,R.CACIB  
   12.02.2005      BUDAPEŠŤ / H.            maltez roku 2004, absolutní vítěz ATK Maďarska - Dog of the Year 2004, Absolute winner Club Hungary 2004  
   06.02.2005      BUDAPEŠŤ / H.      Zsuzsana Petik / H.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   05.02.2005      BUDAPEŠŤ / H.      Banhidi Pálné / H.      V1,CAC,CACIB,BOB,R.BOG  
   29.01.2005      TRENČÍN / SR.      Libuše Ubrová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   15.01.2005      LJUBLJANA / SLO.      Tatjana Urek / SLO.      V1,CAC  
   15.01.2005      LJUBLJANA / SLO.      Stefan Sinko / SLO.      V2,R.CAC,R.CACIB  
   08.01.2005      PRAHA            ŠAMPION ŠAMPIONU - Absolutní vítěz České republiky - Champion of Champions - Absolute winner Czech republik  

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2004

   09.10.2004      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   03.10.2004      BEČEJ /SCG.      Taťjana Urek /SLO.      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG  
   26.09.2004      BRNO      RNDr. Jaroslava Ovesná CSc.      V1,CAC,NV,BOB  
   18.09.2004      GRADIŠKA / BIH.      Miroslav Gajič      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   05.09.2004      MLADÁ BOLESLAV      Ing. Leoš Jančík      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG5  
   22.08.2004      BRATISLAVA /SK.      Franco Ferrari / I.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   25.07.2004      MLADÁ BOLESLAV      Olga Dolejová      V1,CAC,NV,BOB,BIG2  
   04.07.2004      COBURG / D.      Marto Steinbacher / A.      V1,CAC,CAC-VDH,B.R.,KV,BOB,BIS  
   27.06.2004      BRNO      Libuše Ubrová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   26.06.2004      WANGEN an der AARE / CH.      Peter Machetanz /D.      V1,CAC,KV,BOB  
   20.06.2004      KALININGRAD /RUS.      Dušan Paunovič /SCG.      V1,CAC,nej.pes,BOB,BIG, Šampion Ruska  
   13.06.2004      PRAHA      Gudrun Štěpničková      V1,CAC,CACIB,BOB,R.BIG  
   30.05.2004      HRUŠICA / SLO.      Dr.vet.med. Eleonora Minova / MAK.      V1,CAC,BOB  
   23.05.2004      LITOMĚŘICE      RNDr. Jaroslava Ovesná CSc.      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG  
   16.05.2004      SALZBURG / A.      Hana Ahrens / A.      V1,CACA,CACIB,BOB,Bester Zvergh. OZK  
   15.05.2004      NEUSEN / D.      Valter Holtdorf / D.      V1,CAC,CAC-VDH,B.R.,BOB,R.BIS  
   09.05.2004      BUDAPÉŠŤ / H.      Dušan Paunovič / SCG.      V1,CAC,KV,BOB,R.BIS interch.,R.BIS  
   08.05.2004      BUDAPEŠŤ / H.      Ingrid Ehold / A.      V1,CAC,R.CACIB  
   02.05.2004      VALJEVO / SCG.      Dušan Paunovič / SCG.      V1,CAC,CACIB,BOB,R.BIG  
   01.05.2004      TIMISOARA / RO.      Taťjana Urek / SLO.      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG4  
   28.04.2004      LUXEMBOURG      Valerio Nateletti / I.      V2,R.CACL,R.CACIB  
   25.04.2004      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG  
   24.04.2004      OPOLE / PL.      Ing. Jaroslav Matyáš / SR.      V1,CWC,nej.pes,KV,BOB,BIS  
   18.04.2004      HALLE / D.      Johana Billhardt /D.      V1,CAC,CAC-VDH,B.R.,BOB,R.BIS  
   17.04.2004      HRADEC KRÁLOVÉ      Mgr. Božena Ovesná      V1,CAC,SV,BOB  
   11.04.2004      MIŠKOLC / H.      Dr. Roberto Schill / RO.      V1, CAC, R.CACIB  
   21.03.2004      OSTRAVA      Petr Řehánek      V1,CAC,NV,BOB,BIG3  
   14.03.2004      VILNIUS /LT./      Kornelia Butrimova /LT./      V1,CAC,CACIB,Vilnius Winner  
   13.03.2004      VILNIUS /LT./      Brigitte Bregenzer /A./      V1,CAC,CACIB,Lithuanin Winner,BOB,BIG3  
   06.03.2004      GRAZ /A./      K.Bernardis /A./      V1,CACA  
   29.02.2004      MNICHOV / D./      Marto Steinbacher /A./      V1,CAC,CAC-VDH, CACIB,BR,BOB,BIG  
   08.02.2004      BRNO      Ing. Leoš Jančík      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   24.01.2004      TRENČÍN /SR.      Libuše Ubrová      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG2  

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2003

   06.12.2003      NOWA RUDA /PL./      Petr Řehánek      V1,CWC,nej.pes,BOB,BIG3  
   30.11.2003      BĚLEHRAD /SCG./      Dragana K. /SCG./      V1,CAC  
   29.11.2003      ZAGREB /HR./      Franco Ferrari /I./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG2  
   08.11.2003      ARAD /RO./ - ŠAMPION ŠAMPIONU            ŠAMPION ŠAMPIONU 2003 RUMUNSKA  
   08.11.2003      ARAD /RO./      Cristian Stefanescu /RO./      V1,CAC,BOB,BIG,BIS2  
   25.10.2003      SARAJEVO /BIH./      Miroslav Zidar /SLO./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG2  
   21.10.2003      SLOVENSKO - BRATISLAVA            SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION  
   11.10.2003      ČESKÉ BUDĚJOVICE      Mgr. Ovesná Božena      V1,CAC,CACIB,BOB  
   05.10.2003      BRATISLAVA /SR./      Peper Elke /D./      V4  
   21.09.2003      BRNO      Dr. Karel Kocourek      V1,CAC,NV,BOB,BIG2  
   07.09.2003      MLADÁ BOLESLAV      Petr Řehánek      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG  
   31.08.2003      TRBOVLJE /SLO./      Dr. Roberto Schill /RO./      V1,CAC,BOB,BIS2  
   30.08.2003      BRNO      RNDr. Jaroslava Ovesná      v1,VTV,nejlepší pes,vitěz plemene,BIG,BIS  
   23.08.2003      KLADNO      Petr Řehánek      V1,CAC,KV,BOB,BIS2  
   09.08.2003      Uzghorod /UA./      Dr. Roberto Schill /RO./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG,BIS  
   02.08.2003      NEUSEN /D./      Mikloš Levente /H./      V1,CAC,CAC-VDH,BR,Verbandssieger,BOB,BIS2  
   27.07.2003      MLADÁ BOLESLAV      Dolejšová Olga      V1,CAC,NV,BOB,BIG4  
   20.07.2003      GYOR /H./      Maria Kaló /H./      V2,R.CAC  
   29.06.2003      BRNO      Ing. Jaromír Dostál      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   22.06.2003      PORTOROŽ /SLO./      Marina Giudetti (I.)      V1,CAC,R.CACIB  
   15.06.2003      PRAHA      Dr. Miroslav Guniš / SR.      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG2  
   07.06.2003      KRIŽEVCI / HR.      Dubravka Reicher / HR.      V1,CAC,BOB,BIG3  
   30.05.2003      SVĚTOVÁ VÝSTAVA - DORTMUND /D.       Hassi Asenmacher - Feyel /D.      V3  
   25.05.2003      Litoměřice      Olga Dolejšová      V1,CAC,CACIB,BOB  
   18.05.2003      SOFIA / BG./      Dimitrov /BG./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG,BIS2  
   17.05.2003      SOFIA / BG./      Stefan Sinko /SLO./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   04.05.2003      ZADAR /HR/      Dan Ericson /S./      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   03.05.2003      ZADAR /HR/      Jadranka S. Selimovič /HR      V1,CAC,CACIB,BOB  
   27.04.2003      České Budějovice      RnDr. Ovesná J.      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG2  
   20.04.2003      Stara Pazova /YU/      Bánhidi Pálné (H)      V1,CAC,CACIB,BOB  
   19.04.2003      Asenovgrad /BG/      Živojin Stevanovič (YU)      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG,BIS  
   06.04.2003      WIESELBURG/A./      RnDr. Ovesná J.      V1,CACA,CACIB,BOB,BIG2  
   30.03.2003      LJUBLJANA /SLO./      LILIANE R. ONGHEMA /B./      V2,R.CAC  
   16.03.2003      OSTRAVA      Řehánek Petr      V1,CAC,NV,BOB  
   09.03.2003      BĚLEHRAD/YU./      Paunovič Dušan /YU./      V1,CAC,CACIB,BOB  
   09.02.2003      BRNO      Mgr. Ovesná Božena      V1,CAC,CACIB,BOB  
   25.01.2003      TRENČÍN /SR./      Řehánek Petr      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG3  
   12.01.2003      VRTOJBA /SLO/      Urek Taťjana /Slo./      V1,CAC,R.CACIB  

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2002

   08.12.2002      Ljubljana (SLO)      Metoda Mikuž Brackovič (SLO)      V1,CAC,BOB  
   23.11.2002      Bělehrad (YU)      Srečko Kukič (HR)      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG,BIS3  
   03.11.2002      Nitra (SR)      Ing.Dostál J.      V1,CAC,CACIB,BOB  
   27.10.2002      Sarajevo (BIH)      Denis Kuzelj (SLO)      V1,CAC,CACIB,BOB,BIG  
   13.10.2002      České Budějovice      RNDr. Jaroslava Ovesná      V1, CAC, CACIB, BOB  
   06.10.2002      Arad (RO)      Cristian Stefanescu (RO)      V1, CAC, CACIB, BOB, Šampion Rumunska  
   05.10.2002      Arad (RO)      Dr. Roberto Shill (RO)      V1, CAC, CACIB, BOB, Vítěz středovýchodní evropy  
   22.09.2002      Brno      Mgr. Ovesná Božena      V1, CAC, NV, BOB, BIG, BOD, BIS  
   08.09.2002      Mladá Boleslav      G. Štěpničková      CAC, CACIB, BOB  
   01.09.2002      GRADIŠKA (BIH)      Evica Mišič (YU)      CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS2  
   25.08.2002      Karlovac (HR)      Nataša Blanuša (HR)      V1, CAC,BOB, BIG4  
   17.08.2002      Kladno      J. Šaradín (SR)      V1, CAC, KV, BOB  
   28.07.2002      Mladá Boleslav      P. Řehánek      V1, CAC, NV, BOB, BIG3  
   20.07.2002      Melenci (YU)      E. MISIC (YU)      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS3  
   07.07.2002      Coburg (D)      I. Ehold (A)      V1, CAC, CAC-VDH, bester rude, KV, BOB, BIS2  
   06.07.2002      Amsterdam SVĚTOVKA (NL)      R. de Santiago (POR)      V4  
   30.06.2002      Brno      RNDr. J. Ovesná      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BOD2  
   09.06.2002      Praha      G. Štěpničková      V1, CAC, CACIB, BOB  
   02.06.2002      Zadar (HR)      S. Kukič (HR)      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG  
   01.06.2002      Nitra (SR)      R. Prieložný (SR)      V1, CAC, SV, nej. pes, BOB  
   26.05.2002      Litoměřice      P. Řehánek      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2  
   19.05.2002      Budapest (H)      T. Ureg (SL)      V1, CAC, KV, BOB, BIS2  
   18.05.2002      Budapest (H)      F. Cochetti (I)      V1, CAC, R.CACIB  
   12.05.2002      Jelení Gora (PL)      P. Król (PL)      V1, CWC, nej. pes, vítěz výstavy, BOB  
   04.05.2002      Lysá nad Labem      Mgr. B. Ovesná      V1, CAC, SV, nej. pes, BOB  
   30.04.2002      Luxemburg (L)      B. Pallasky (D)      V1, CACL, R. CACIB  
   28.04.2002      České Budějovice      RNDr J.Ovesná      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2   
   20.04.2002      Záhorská Bystrice (SR)      Ing. A. Darnadyová (SR)      V1, CAC, KV, BOB   
   07.04.2002      Ostrava      Eva Pyrchala (PL)      V1, CAC, BOB, BIG   
   24.03.2002      Katowice (PL)      Kristina Opara       V1, CWC, CACIB, BOB   
   17.03.2002      Nitra (SR)      Jaroslav Šaradín (SR)      CACIB  
   17.03.2002      Nitra (SR)      J. Šaradín (SR)      V1 CAC BOB BIG   
   10.03.2002      ZAGREB (HR)      Heidy Kirschbichler (A)       V1, CAC, R.CACIB   
   09.03.2002      ZAGREB (HR)      Eleonora Minova (MK)       V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2   
   10.02.2002      ŠAMPION ŠAMPIONU 2001      P. Řehánek (ČR), L. Ubravá (ČR), P. Król (P)      2. místo vicešampion šampionů  
   10.02.2002      Brno      Petr Řehánek       V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2   
   27.01.2002      Trenčín (SR)      Šaradín (SR)      V1, CAC, CACIB, BOB, BIG2   

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2001

   04.11.2001      Nitra (SR)      Dr. M. Guniš (SR)      V1, CAC, CACIB, BOB   
   21.10.2001      Vyškov      P. Řehánek      V1, CAC, KV, BOB  
   14.10.2001      České Budějovice      P. Řehánek      V1 CAC CACIB BOB BIG2   
   23.09.2001      Brno       P. Primož (SLO)      V1 CAC NV BOB BIG4   
   15.09.2001      Leipzig (D)      K. Kuntner (D)      V1 CAC CACVDH CACIB   
   09.09.2001      Mladá Boleslav       P. Řehánek      V1 CAC CACIB BOB   
   01.09.2001      Stuttgart (D)      J. NESVADBA (CH)      V1 CAC CACVDH CACIB BESTER RUDE BOB   
   28.08.2001      Karlovac (HR)      I. Bakal (HR)      V1 CAC BOB BIG 2   
   19.08.2001      Bratislava (SR)      T. Jakel (H)      V1 CAC CACIB   
   18.08.2001      Kladno       G. Štěpničková      V1 Klubový vítěz CAC BOB BIS speciality   
   04.08.2001      Hlučín       Mgr. B. Ovesná      V1 ČKCH nejlepší pes BOB BIG BIS   
   28.07.2001      Zeuthen (D)      J. Brockmann (D)      V1 CAC CACVDH Bester Rude BOB BIS 2   
   08.07.2001      Oberwart (A)      I. Csik (H)      V1 CACA R. CACIB   
   07.07.2001      Szombathely (H)      Dr. Z. BALOGH (H)      V1 CAC R. CACIB   
   01.07.2001      Brno       T. Virtella (FIN)      V1 CAC CACIB BOB BIG BOD R. BIS   
   17.06.2001      Praha       O. Dolejšová      V1 CAC CACIB BOB   
   03.06.2001      Nitra (SR)      O. Dolejšová (ČR)      V1 CAC CACIB BOB   
   02.06.2001      Nitra (SR)      Ing. A. Darnadyová (SR)      V1 CAC Speciální vítěz BOB   
   27.05.2001      Litoměřice      Mgr. B. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB   
   26.05.2001      Opatija (HR)      N. Blanuša (HR)      V1 CAC BOB   
   20.05.2001      ZADAR (HR)      J. Smojver (HR)      V1 CAC CACIB BOB   
   06.05.2001      B. Bystrica (SR)      J.Šaradín (SR)      V1 CAC BOB BIG BIS   
   29.04.2001      Č. Budějovice      Mgr. B. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB BIG 2   
   21.04.2001      Bratislava (SR)      R. Prieložný (SR)      V1 CAC BOB  
   01.04.2001      Ostrava      K. Kocourek      V1 CAC BOB BIG   
   17.03.2001      Leipzig (D)      J. Brockmann (D)      V1 CAC CACVDH BOB BIS   
   04.02.2001      ŠAMPION ŠAMPIONU 2000      H. Nigl (A), L. Ubrová (ČR), P. Machetenz (D)      2. místo vicešampion šampionů   
   04.02.2001      Brno      H. Nigl (A)      V1 CAC CACIB   
   28.01.2001      Trenčín (SR)      Dr. Z. BALOGH (H)      V1 CAC CACIB   

Výsledky výstav – PAPER MAN MARY EVAN 2000

   03.11.2000      Nitra (SR)      P. Elke (D)      V1 CAC CACIB BOB BIG1  
   29.10.2000      Stockerau (A)      Mgr. B. Ovesná      V1 CACA Sieger Stockerau BOB BOS  
   20.10.2000      Dortmund (D)      J. Billhardt (D)      V1 CAC CAC VDH CACIB BUNDESSIEGER BOB  
   15.10.2000      Č. Budějovice       P. Řehánek      V1 CAC CACIB BOB BIG1 R.BIS  
   24.09.2000      Brno       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC Národní vítěz BOB  
   03.09.2000      Ml. Boleslav       RNDr. J. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB  
   20.08.2000      Bratislava (SR)      E. Macejová (SR)      V2 R.CAC  
   17.08.2000      Kladno      Mgr. B. Ovesná      V1 CAC Klubový vítěz BOB nejkrásnější pes výstavy 2  
   09.07.2000      Oberwart (A)      K. Bernardis (A)      V1 CACA r. CACIB  
   02.07.2000      Brno       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB BIG 4  
   11.06.2000      Praha       P. Řehánek      V1 CAC R. CACIB  
   04.06.2000      Wels (A)      I. Ehold (A)      V1 CACA CACIB  
   24.05.2000      Litoměřice       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB BIG  
   23.05.2000      Erfurt (D)      J. Billhardt (D)      V1 CAC CAC VDH CACIB LANDESSIEGER BOB  
   30.04.2000      Č. Budějovice       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC CACIB BOB BIG 2  
   15.04.2000      Hradec Králové       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC Speciální vítěz BOB  
   08.04.2000      Berlín (D)      K. Kuntner (D)      V1 CAC CACVDH CACIB Bester Rude BOB  
   19.03.2000      Ostrava       Mgr. B. Ovesná      V1 CAC BOB BIG 2  
   04.03.2000      Leipzig (D)      K. Kuntner (D)      V1 CAC CACVDH Bester Rude BOB  
   06.02.2000      Brno       P. Řehánek      ČR V1 CAC R. CACIB  
   23.01.2000      Trenčín (SR)      R. Prieložný (SR)      V2. R. CAC